מסלולי טיול בטוסקנה

 Ripa D'oarica, Val D'orica, Crete Senesi
בקצה דרך פתלתלה, מתנשא בגאון  Catello Of Ripa D'orcia, טירה מדהימה השוכנת על גבעה ומסביבה עצים ירוקים. המבנה מאוד יפה הבנוי מאבנים חומות זהובות. מסיינה לנסוע דרומית על כביש SR2 כ 50 ק"מ. כאשר תכנסו למבצר, תחזרו בזמן לימיי הבייניים. מומלץ לעלות לקומה העליונה ולצפות בנוף העוצר נשימה. לכל כיוון שתסתכלו תוכלו לראות מאות דונם של גוונים ירוק, אם זה עצי זית, ענבים, חיטה ועוד.. דרך כל זה חוצה נהר Orcia. מזרחה משם מספר קילומטרים, תוכלו למצוא את עיירת הספא,  Bagno Vignoni. ניתן להגיע לשם גם ברגל בטיול נהדר כשעתיים. שם תוכלו להתרחץ המעיינות החמים.

מלנות/וילות/דירות באזור  Loggiato - Hotel Osteria Dell Orcia

San Gimignano
סאן ג'ימיג'נאנו הינה עיירה כשעה נסיעה דרומית לפירנצה, עיירה מאוד יחודית, לעיתים נקראת " מנהטן של ימי הבייניים " , זאת עקב המגדלים שבה. כיום בעיר ישנם כ 14 מגדלים, אך בשלהי ימי הבייניים, מספרם הגיע ל72. העיר העתיקה מוקפת חומה שהחלה להבנות בשנת 998. הנ"ל הינו אתר מורשת היסטורי. העיירה משומרת כמעט לחלוטין כעיירת ימיי הביינים. העיר מציע מסעדות, מלונות, באזר של גבינות ויין במרכז העיירה. תוכלו להנות מנופים מרהיבים סביב העיירה, נופים המאפיינים את טוסקנה היפה. מפירנצה, לעלות על דרך,  Via Senese, הדרך עוברת לכביש,  Raccorda Autostradale Firenze-Seina, ואז להמשיך לכביש  Starda Provinclale Sp1 .
ראו מפה :

מלונות/וילות/דירות באזור :

Totti Affittacamere

Agriturismo Casolare Di Bucciano

Terme Di Saturnia
קבוצה של מעיינות מרפא, בריכות, מפלים, ספא טבעי יוצא דופן. האגדה מספרת שהאל  Saturn, היה אל החקלאות, יצר את המעיינות כאשר השליך ברק למקום. האזור הוא פינה מדהימה בטוסקנה. להגיע לאזור דרך רומא, לעלות צפונה לכביש SS1, ל E80, הכביש עובר לכביש SP105, לדרך SS322 ולכביש  SP10. האתר הינו לוקסרי ספא, התפתח לפארק מים מרפא. ישנם מיזרקות בצורת פטריה בשביל הכייף. ניתן לטייל באזור הנפלא, לרכב על סוסים. כמו כן סביב המעיינות, תוכלו למצוא וילות רומיות, מבצרים. אזור נהדר לטייל בו ולנפוש בו.

מלונות/וילות/דירות :

Terme di Saturnia Residence

Saturina Tuscany Country House

The quarries of Carrara
המחצבות של קארארה. נמצאות על הר השיש בחלק הצפוני של טוסקנה כשעה וחצי צפונית מערבית מפירנצה. המחצבות נהדרות לפיסול, ושימשו את הפסלים הגדולים בעולם לרבות מיכלאנג'לו, אשר השתמש בחומר לפסל " דוד ". המחבצה פופלרית כבר 2000 שנה והייתה ל " להיט " בתקופת הקיסרות הרומית, כאשר השיש היה מבוקש מאוד לבנייה. ניתן להכנס עם רכב ומומלץ להגיע לקצה ההר כדי לראות את הנוף המרהיב שנשקף ממנו, כולל מבט אל הים.

מלונות/וילות/דירות :

Hotel Michelangelo

Villa Belvedre

La Verna
לה ורנה הינה עיירה בטוסקנה אשר שוכנת על סף יער מסתורי ומרשים. המקדש של לה וורנה ממוקם על צלע הר ומסביבו עצים לרוב, מערות. זהו המקום בו פרנסיס הקדוש פעל, ישן וטייל, כמו כן במקדש קיבל את הסטיגמטה הראשונה שלו. ( סטיגמטה - פצעים אשר מופיעים על הגוף, פצעים במקומות בגוף בו ישו קיבל את פצעיו כאשר נצלה ). במקדש מוזיאון, חנות מזכרות, כיבוד. מהמקדש נוף נהדר לגיא מתחת. המקדש ממוקם על ההר מעל עיירת לה ורנה, כ 75 ק"מ מזרחית לפירנצה. כמו כן ניתן לטייל ביער המיסתורי, במערות של על ההר ולהנות מטיול קל ומסתורי.

בונים מסלול טיול בטוסקנה וקוקים להמלצות על מלונות לאורך המסלול, השאירו לנו את התאריכים והיעדים של האיזורים בהם אתם מחפשים מלונות ונשלח לכם המלצות על מלונות ובתים להשכרה בכל נקודה ונקודה במסלול שלכם בטוסקנה, שימו לב ניתן גם לבקש המלצות על מלונות גם באיזורים אחרים של איטליה מחוץ למחוז טוסקנה.

 

  ראו גם את אמאלפי באיטליה וגם את פוזיטאנו